Pohybová terapie na vozíku

Pohyb bez bariér vnějších i vnitřních

Anetcina_Balada_pro_banditu_0004

Nabízím pořádání pohybových (medi)ta(ne)ční večerů   pro všechny, kdo se chtějí rozpohybovat, zatančit si , pro ty , kdo chtějí překonat obavy tančit , zkusit něco nového, uvolnit se, potkat se s druhými a možná i sám se sebou. I dech je pohyb , a od něj budeme začínat. Uvědomování si pohybu spojeného s dechem nás povede k dalšímu, byť i jakkoli niternému pohybu ….

Těsně po ukončení mého Výcviku v taneční a pohybové terapii  jsem vedla skupinku  pohybové terapie na vozíku. Ve spolupráci se sdužením  Archa community ( hhttp://archa-community.cz/) , jehož jsem členkou, jsem  pořádala  Bezbariérové pohybové (medi)ta(ne)ční večery v prostoru Slévárny Vaňkova. K realizaci  nápadu , něco takového začít , mě přivedla moje milá kamarádka Laděnka, když jsme spolu skotačily na oslavě 20-ti let fungování divadla Barka. Laděnka je na vozíčku, ovšem minimálně horní polovinou těla by více tančit mohla ..

Prostor Slévárny Vaňkovka je sídlem aktivit neziskových organizací, je bezbariérový a ještě k tomu v centru města . Navazuje na kavárnu Café Práh, takže k dipozici je i občerstvení…Další lekce se zatím nepřipravují, ale možná …

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *